Náhradní díly

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Náhradní díly

Příspěvek od setrilek »

Ahojky, nabízím 2 plně funkční převodovky z E 10, přední diferenciál , vyvařené šasi, řízení i z E12 tlumiče,celé hlavy předního kola, zadní 3 sedadlo a obě přední sedadla otočná. Jedno myslím vedle ři řidiče má trochu potrhaný sedák. Ještě celou elektrickou kabeláž z E10 i z E12, spínačku i klíčema i bez, spínače startéru pod spínačkou, všechna relátka, malé alternátory asi k opravě, paraboly dobré, přepínač pod volantem z E10, i kardanku a měděnné trubky od motoru k chladiči, boční skla předních dveří, šoupaček i zadní +plastové uzavírací klapky. Spěchá to, jinak převodovky rozeberu a roztřídím do šrotu i motor E10 s menší kompresí, ale v létě startoval a dobře tahal z lesa dřevo, nebral olej. Motor je uskladněn už 12 let v suchu v garáži.Sadu kroužků i rozvoďák mám oboje nové i navíc zrenovovanou vanu v laku, klikovku písty i ojnice na E12, musím ještě pohledat klikovku z Justiny997ccm ta má na setrváku jen 4 díry a nechá se na ni dát setrvák z E12 a použít na převodovku E12ky a blok motoru k výbrusu, hlavu na E12 i karburátory. a mnoho detajních drobností v několika krabicích. Nejlépe si to přijďte vybrat osobně. Už to musí z domu. Tak se ozvěte, kdo by co chtěl . Je to na Horkách u Staré Paky. Spěchá to, Volejte 702908396 nebo 605920082 Mirek
Uživatelský avatar
Luděk
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 27, 2017 6:19 pm
Typ Libera: 1,2 SuperDeluxe
Bydliště: Hrádek u Rokycan

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Luděk »

Já už to pomalu nemám kam dávat, ale je škoda to vyhodit :( minimálně ty převodovky bych zachranil
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v.97 - Limpreza
Daihatsu Move 0,8i
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v. 99 - Kompost
Seat Toledo 2,0 16v
Subaru Leone Coupé turbo
Trabant - ryntyntyn
Subaru Forester XT
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Náhradní díly

Příspěvek od setrilek »

Luďku, já to všechno schraňoval pro Davida ,ale on má už u lesa asi 10 subar celých už se bojí domu něco dovést. přijel bys pro to na Horka u Staré Paky, Od Tebe je to pěkně daleko. Já bych zase vzal od Tebe hlavně máš-li všechno, co sr týče gumového těsněněí, hlavně na levou stranu nade
dveřmi a na přední otevírací okno střechy i na levé přední dveře. Z holé kastle něco nemáš? V zadu na levé straně jak jsou ty plastové boky , jsou na nich takové 3 čudlíky a u kastli 3 hmoždimky ve kterých ten boční plast drží. I v předu spoiler drží na plastových čtvercích a spoiler se do toho zasune.Tam po bouračce v Němcku byla ta Subara přitřená a to místo je promačkané .To bych potřeboval kus z korodované kastle vyříznout a převařit u mé. Už jsem to poptával, ozval se mi jeden až z Tater moc daleko. Pokud mi něco můžeš dodat, ještě pomyslím, co bych potřeboval. Myslím, že mám i někde Tvůj telefon, tak Ti zavolám.
Odpovědět