Offroadmeeting Germany 2016

Akce se Subaru Libero
Odpovědět
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Offroadmeeting Germany 2016

Příspěvek od theberlin »

Ahoi und hallo
[/url]http://www.sundown-summit.de/[url]


Wie ihr lesen könnt ist dies ein Riesen Event für die ganze Familie ca.700 Autos .Man muss nicht Offroad fahren ,aber man kann .es ist alles im Preis mit drin.Bei 15 ha Fahrgelände ( 1,5 Millionen m²) ist für jeden was dabei.Auf der fF60 ([url]http://www.f60.de/[url] war ich auch noch nicht drauf wird bestimmt interessant.Wir haben uns angemeldet ,da wir zu dieser Zeit urlaub haben .Von Donnerstag bis Sonntag 2 Personen 1 Subaru Libero 100 Euro.Die Anmeldung ist erwünscht für die Planung aber sie ist nicht bindend wie bei anderen Veranstaltungen .Bezahlt wird erst bei Anreise ,wer nicht kommt bezahlt auch nichts .Diese Variante finde ich fair.

Tam jsou dlouhé večery a vzrušující noci v pozdním jaře. Poprvé v roce 2016, tým OF-Series uspořádala dva festivaly. NOVINKA: Od června 10 až 12, dále jen "Sundown Summit" (offroad Frühligsfestival) otevírá na východ republiky jejích dveří. Konkrétně proti jedinečnou kulisou F60 Förderbücke v Niederlausitz. Kempování a festival přímo v areálu událost F60. To vytváří ideální stacionární záchody s tekoucí vodou, naší oblíbené sprchový kout vozíku vedle ní, Campen selektivně na primární stabilní louce nebo stojí na čistém asfaltu. Také náš pán podšívka stravování Offroad Catering (Dirk a Sabine) jsou zpět opět s. Letní tábor-pocit.
Co vás čeká ...

Na těchto třech dnech, nabízíme jako 100% rozsáhlý doprovodný program bezprašné. Celodenní přednášky a kurzy zapíná a vypíná hlavním pódiu. Z reportáže o zařízení technologie se společným venkovním třídy vaření s Cooketeers. Paralelní poskytuje F60 prohlídky asi 60 metrů výšky a kteří vždy chtěli vypadat vzrušení z výšky oka nebo se chtějí připravit na speciální výlet, který může slanění spolu s odborníky i z výšky 60m. Kromě místa, kde se mohou ubytovat tisíce návštěvníků, je obrovské jezero s nejlepší písečné pláže, v opačném případě ho nalézt pouze u jezera. Zde si můžete vyzkoušet své vlastní lodě, plavání, potápění, vítr vrhy. U aktivních návštěvníků, tam jsou také hnací terén, který svou velikostí mohou všichni srdce lesk a kde nabízíme více než kdy jindy, různorodou Wettbwerbe a kurzy. Funtrial, Nachtrial, orientační výlety.
Vzhledem k tomu, že je něco, co ...

Když už mluvíme o orientačních cest. Samozřejmostí je také itinerář turné. Plánujeme 80 km že není čas poslat tě jen po zemi a chodeb, ne - oni tě vedlo k zapomenutých míst (Lost místa) z bývalé NDR - Tak jeden by nikdy najít. A tady schováme displej nebo jiný údaj o různých soutěžích. Samozřejmě víme, že tento festival je již ve středu Německa a příchodem trochu dále pro některé, ale my jsme dosud nebyly neviděl a Festival cen letenek, které jsou mnohem nižší než náklady na letní festival 2015. mohou Přišel tak jako tak ve čtvrtek odpoledne a odjezdu uvolněné až do pondělního poledne.
Je to něco pro mě? Nebo pro svou rodinu?

Celá Sundown Festival Summit zaměřený na rodiny, Zvídavé bez auta, individuální cestovatele, Globetrotters a samozřejmě všechny ty, kteří hledají dobrodružství v dostatečné vzdálenosti od silnice. Oba jsme mluvit s majitelem čerstvých SUV, stejně Globetrotter v Steyr nákladních automobilů, které již byly řekněme dohled v Mongolsku Goodnight. Chceme spojit lidi, vytvářet nové kontakty a inspirovat naše nadšení. Summit není trofej a ne zlomená osa víkend. Používá se vzájemně poznávat a výměny - v klidné prázdninové atmosféře v malebném prostředí s všestrannou zábava
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Offroadmeeting Germany 2016

Příspěvek od theberlin »

schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Offroadmeeting Germany 2016

Příspěvek od theberlin »

schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Offroadmeeting Germany 2016

Příspěvek od theberlin »

Jak si můžete přečíst to je obrovská akce pro celou rodinu asi 700 vozů .Můžete nesmí řídit off road, ale můžete je vše zahrnuto v ceně .To drin.Bei 15 ha jízdě terénem (1,5 milionu m²) je pro každého co dabei.Auf na FF60 ([url] http://www.f60.de/ [url] Nebyl jsem na to bude určili interessant.Wir nás přihlásit, protože máme dovolenou v této době .Z čtvrtka do neděle 2 osoby 1 Subaru Libero 100 Euro.Die aplikace je žádoucí pro plánování, ale to není závazná jako u jiných akcích .Bezahlt je splatná při příjezdu, který přichází neplatí nic .To variantu považuji fér.

ak si můžete přečíst to je obrovská akce pro celou rodinu asi 700 vozů .Můžete nesmí řídit off road, ale můžete je vše zahrnuto v ceně .To drin.Bei 15 ha jízdě terénem (1,5 milionu m²) je pro každého co dabei.Auf na FF60 ([url] http://www.f60.de/ [url] Nebyl jsem na to bude určili interessant.Wir nás přihlásit, protože máme dovolenou v této době .Z čtvrtka do neděle 2 osoby 1 Subaru Libero 100 Euro.Die aplikace je žádoucí pro plánování, ale to není závazná jako u jiných akcích .Bezahlt je splatná při příjezdu, který přichází neplatí nic .To variantu považuji fér.

As you can read this is a huge event for the whole family about 700 cars .You must not drive off road, but you can .It is all included in the price drin.Bei 15 ha driving terrain (1.5 million m²) is for each what dabei.Auf the FF60 ([url] http://www.f60.de/ [url] I was not on it will have determined interessant.Wir logged us because we have holidays at this time .From Thursday to Sunday 2 people 1 Subaru Libero 100 Euro.Die application is desirable for planning but it is not binding as at other events .Bezahlt is due upon arrival, who comes not paid anything .This variant I find fair.
:D
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Offroadmeeting Germany 2016

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Jen uvádím trochu lidštější a srozumitelnější překlad (od naší Libero autorizované překladatelky Janičky :) -znáte z Mítkova) :

Jak můžete číst, je toto mega akce pro celou rodinu 700aut. Člověk nemusí jezdit offroad, ale může, vše je v ceně. Na 15- ti hektarech jízdní plochy (1,5 miliónů m²) je pro každého něco. Na fF60 [url]http://www.f60.de/[url] jsem ještě nebyl a bude to určitě zajímavé. Přihlásili jsme se , máme zrovna dovolenou. Dva lidi, 1 Subaru Libero, od čtvrtka do neděle za 100 Euro. Přihláška je myšlena nezávazně jako při jiných představeních. Platit se bude až při příjezdu, kdo nepřijede, tak taky neplatí. Tato varianta mně přijde fér.

Nemusela by to být špatná akce,ale bude dost mega.

Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Odpovědět